ما رای می دهیم

برای آنکه خیلی چیزها که مانع شکوفایی اقتصاد و فرهنگ و ایران و اسلام است بماند، رای می دهیم!

رای به دروغ، رای به فریب، رای به اختلاس، رای به چپاول، رای به قلدری، رای به نفاق.. 

وضعیت رو همه می بینیم ولی بعضی حواسشون نیست انگار که خب با رای به نفر قبلی وضعیت قبلی تجدید می شه و خب این یعنی خود اونها تاثیر مستقیم در پسرفت ایران داران. چرا که سرنوشت هیچ قومی جز به اراده خودشون تغییر نمی کنه. طرف مقابل رو قبول ندارید، رای ممتنع بدین. همه در این باره مسوولیم و در پیشگاه خداوند عالمیان باید پاسخ بدیم. یه عالمه زن و مرد در طول تاریخ ایران و اسلام زحمت کشید که ما سرپا باشیم. جواب اونها رو چی می خوایم بدیم. هم می خوایم پیشرفت کنیم و هم رای به ابقای همه عوامل فلاکت و ناتوانی، و نخواستن و پسرفت رای می دیم. 

از این بگذریم که با وجود این سبک عمل تلخ برخی از ماها، طرف همه به آب و آتیش زده و در علن و با صراحت تمام از همه شیوه های تقلب ظاهرا بهره برده ککش هم نمی گزه!! رسما خزانه رو خرج کرده برای اینکه رای بیاره، از همه روش های نامردانه استفاده کرده تازه چون اطمینان نداشته باز هم رای بیاره، تقلبی نبوده که از اون فروگذار کرده باشه.. 

این واقعا از عجایب قرنه! 

نمی دانم امیر ما چه می داند که ما نمی دانیم. شاید همه ما باید خار در چشم داشته باشیم تا شاید به خودمان بیایم و ساخته بشیم و این اونقدر با ارزش هست که عظمت ایران لگدمال بشه و هر جا که نگاه می کنی ویترین بی عرضگی و وادادگی و ضدیت با دین و فر و فرهنگ رو می بینی.. 

لباس دین پوشیده، می خواد برای ایران آزادی بیشتر بیاره، کانه دین عفاف نداره، راست و دروغ نداره، حلال و حرام نداره، حق و تکلیف نداره. اون لباس چرا تنشه؟ چرا نباید مثل سیستم نظامی ها لباس افرادی که برای تفقه در دین تحصل کردن، درجه داشته باشه. چرا فقط یک لباس؟! این بزرگترین آسیبش انتساب رفتارهای اهالی نفاق و رفتارهای غیر دینی افراد ملبس بی صلاحیت به دینه. می شه مثلا اول کلاه بدن بعد پالتو بعد دشداشه بعد عمامه بعد عبا بعد قبا و برای هر مرحله هم طرف واقعا کسب لیاقت کنه. به قسمی که عالی ترین ها از همه جهت لباس کامل دینی داشته باشن و هر کسی اجازه پیدا نکنه لباس پیامبر رو بپوشه و به دین خیانت کنه. این تقویت به توان ان آسیب اهالی شرک و نفاق به اقلاب و دینه. 

کاش حوزه های ما اصلاح بشه. چه خوب گفت کسی که مشغول عیبهای خودش بشه از عیب های دیگران باز می مونه. شما را به قرآن علمای اعلام فکری بکنید. نمی شود هر کسی ملبس بشود و هر ملبسی نماد دین بشود و هر فریبی را در آن لباس انجام بدهد و 180 درجه خلاف دین عمل کند ولی به پای دین تمام بشود.

 


منبع این نوشته : منبع
لباس ,نداره، ,بشود ,داشته ,کرده ,بیاره،